OBRAZY, OKRASA VÁŠHO DOMOVA

Prázdne steny môžu často pôsobiť chladne a pre domov až príliš neosobne. Jedným z najväčších pomocníkov pri vytváraní žiadanej atmosféry sú určite obrazy. Tieto umelecké diela totiž rozhodne nepatria len do galérií. Obrazy dokážu zaručene oživiť interiér a dodať mu jedinečnú atmosféru. Miestnosti s obrazmi pôsobia prívetivejšie, zmenia ich charakter a navyše je na nich skrátka radosť pozerať. Pohrávajú sa s našimi emóciami a dokážu pozoruhodne modelovať náladu a atmosféru, navyše priestoru vdýchnu príjemné domáce vibrácie.

Začnite s radosťou dekorovať, zdobiť a vytvorte z vybraných umeleckých diel štýlový stredobod priestoru. K dokonalosti a harmonickému prostrediu už nebude nič chýbať. Prezrite si teda našu rozšírenú ponuku obrazov a ozdobte s nimi holé múry!

Zlaté odtiene

Nie je potrebné bývať v prepychovom paláci, aby ste si zlatú farbu mohli užiť! Zlatá farba dokáže vyniknúť najmä v kombinácii s bielou farbou, ktorá ju zvýrazní, alebo s čiernou farbou, ktorá vytvorí oku lahodiaci kontrast.

Žlté odtiene

Žltá farba dokáže miestnosť príjemne oživiť, dodať jej množstvo pozitívnej energie a hrejivé teplo. Hodí sa nielen ako dominantná farba, ale aj ako farba doplnková.

Modré odtiene

Modrá farba v interiéri pôsobí upokojujúcim dojmom. V spojení s ďalšími tmavými farbami môže miestnosť príjemne schladiť, avšak je treba byť na pozore, aby vo výsledku nebola daná miestnosť chladná až príliš, čo by malo za následok opačný účinok.

Ružové odtiene

Ružová farba je spájaná hlavne s voľnosťou, energiou a láskou. Tieto emócie môžete o to viac zdôrazniť práve vo forme obrazov, ktoré tieto emócie dokážu o to viac vyjadriť.

Čierne odtiene

Čierna farba dokáže priniesť eleganciu a štýl každému interiéru a veľmi ľahko ju skombinujete s akoukoľvek inou farbou. Svojou jednoduchosťou nechá vyniknúť dizajn každého štýlu, pričom ešte podčiarkne jeho jedinečnosť.

“Line Art”

Ide o obrazy, ktoré sa skladajú z výrazných čiar či kriviek umiestnených na pozadí, bez akýchkoľvek tieňov či farieb. Zdôrazňujú tvar a línie daných objektov a sú veľmi obľúbené pre minimalistický štýl.

Flóra

Pravú a sviežu zeleň v interiéri len tak nenahradíte, avšak obrazy s touto tematikou môžu byť ideálnym doplnením. Rôznorodosť a prirodzená krása rastlín zaistí, že pre každý štýl sa nájde vyhovujúci obraz.

Destinácie

Či už miesta obľúbené alebo vysnívané, na stenu ich vešiame už od útleho veku. Tie správne obrazy môžu skvele podčiarknuť atmosféru daného mesta či štátu a interiéru dodajú zaujímavú hĺbku.

Novinky

PODTRHNITE KRÁSU KVETÍN S DIZAJNOVÝMI VÁZAMI A KVETINÁČMI
NAJOBĽÚBENEJŠI KOLEKCIE POHOVIEK
Close Môj košík
Close Zoznam želaní
Close

Close
Navigácia
Categories
Newsletter
ZÍSKAJTE 5 € NA VAŠU PRVÚ OBJEDNÁVKU
Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a získajte poukaz v hodnote 5 €. Poukaz Vám bude zaslaný na e-mail, rovnako ako naše najaktuálnejšie novinky zo sveta dizajnu a prebiehajúcich akcií.