SPÔSOBY PLATBY

Kartou online:

Bezpečným a pohodlným spôsobom bezhotovostnej platby je použitie internetových platobných kariet MasterCard a VISA. Pre overenie držiteľa karty v jeho banke je priamo počas transakcie využívaný bezpečnostný protokol 3-D Secure podporovaný kartovými asociáciami. Toto riešenie znižuje riziko reklamácií platobnej transakcie zo strany používateľa. Všetky údaje o platbách sú odovzdávané zabezpečenou cestou a Muzza design s.r.o. ako obchodník k nim nemá prístup, ani ich nikde neukladá.

 

Okamžitým prevodom online cez GoPay:

Rýchly platobný príkaz spočíva v tom, že vás ihneď po dokončení objednávky presmerujeme do vášho internetového bankovníctva, kde môžete po zabezpečenom prihlásení odoslať predvyplnený platobný príkaz. Všetko je veľmi jednoduché a 100% bezpečné.

 

Bežným prevodom:

Ak zvolíte platbu klasickým bankovým prevodom, automaticky vám na e-mail zašleme pokyny k platbe / zálohovú faktúru a po pripísaní platby na náš účet tovar odošleme. Na ten istý email následne obdržíte daňový doklad. (Pripísanie na účet spravidla trvá 1-2 pracovné dni). Pri platbe prevodom na účet môže byť termín dodania ovplyvnený termínom prijatia platby v banke. Je potrebné, aby bola suma pripísaná na náš účet najneskôr do 3 pracovných dní po potvrdení objednávky, v opačnom prípade ju možno považovať za zrušenú. Tovar expedujeme vždy až po pripísaní platby na náš účet. O prijatí platby a odoslaní tovaru vás vždy kontaktujeme emailom.

Číslo účtu: 2001956791 / 8330
IBAN: CZ0620100000002001956791
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Variabilný symbol: uveďte číslo vašej objednávky

 

Dobierkou:

Častku na dobierku uhradíte až na mieste kuriérovi. Výška dobierky môže byť pre nových zákazníkov obmedzená, viac informácií vždy obdržíte cez e-mail.

 

Paypal:

Ak zvolíte platbu prostredníctvom elektronickej peňaženky Paypal, naše stránky vás automaticky presmerujú na stránku www.paypal.com. Na tejto stránke si môžete vybrať spôsob platby. Zaplatiť môžete buď cez svoj už registrovaný PayPal účet “Pay with my PayPal account”, alebo platobnou či debetnou kartou “Pay with my credit or debit card”. Ak chcete platiť cez registrovaný PayPal účet, musíte sa najskôr prihlásiť a potom potvrdiť platbu, čím dokončíte objednávku. Nezabudnite skontrolovať vašu fakturačnú a emailovú adresu uvedenú na objednávke. Mali by byť rovnaké ako adresy, ktoré budete zadávať pri PayPal platbe.

 

Platba cez Bitcoin: 

V našom e-shope si môžete tiež zvoliť rýchlu platbu kryptomenou. Budete presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu na zaplatenie cez GoPay. V prípade vrátenia / reklamovania tovaru, bude kúpna cena vrátená v slovenských korunách vo výške uvedenej na faktúre. Vrátiť kúpnu cenu v kryptomene nie je v tejto chvíli možné.

Close Môj košík
Close Zoznam želaní
Close

Close
Navigácia
Categories