O NÁS

Sme tím mladých ľudí, ktorí sú vášniví pre dizajn a nápaditosť. Zdieľame svoju víziu životného štýlu tým, že vytvárame on-line destináciu a “mekku” pre starostlivo vyberané a nadčasové interiérové ​​kúsky, nápady na dizajn exteriéru či inovatívne vychytávky, ktoré si určite zamilujete.

Sme jednoducho vaša MUZZA.

Muzza je miestom zaujímavých a štýlových výrobkov, ktoré vytvárajú etablovaní dizajnéri, ale aj mladé začínajúce talenty, súčasní umelci a remeselníci z celého sveta. Naším cieľom je ponúkať sortiment výrobkov, ktoré vyhovujú každému priestoru, akémukoľvek štýlu a cenovej relácii.

ČO PONÚKAME

• DIZAJN

Jedinečný dizajn je pre nás alfou a omegou. Hľadáme pre vás inšpirácie a nápady, objavujeme nové trendy, ktoré sa dajú elegantne a hravo integrovať do vášho každodenného života.

• CENY

Exkluzivita neznamená nedosiahnuteľný luxus – skôr sa spoliehame na spojenie kvality, super vzhľadu a prinášame limitované edície za prijateľné ceny.

• KVALITA

Máme obrovské šťastie, že môžeme spolupracovať s ľuďmi, pre ktorých je kvalita a funkčnosť výrobku rovnako dôležitá ako dizajn..

PRE POKOJ V DUŠI

• DORUČENIE

Naše produkty sú často vyrobené priamo na objednávku, a preto môže byť doba dodania u niektorých kúskov o niečo dlhšia. Je to síce kompromis, ale veríme, že na kvalitu a jedinečný vzhľad za bezkonkurenčnú cenu si stojí za to počkať.

•SLEDOVANIE ZÁSIELKY

Vašu objednávku môžete sledovať na každom kroku – od procesu výroby až po prijatie do vašich rúk. A ak sa niečo zmení, budeme vás informovať.

• BEZPROBLÉMOVÉ VRÁTENIE

Sme si takmer istí, že sa vám všetko bude páčiť, ale ak nie, môžete nám to vrátiť do 30 dní od doručenia. Jednoducho nás kontaktujte a my sa postaráme o to, aby naši kuriéri doviezli tovar späť k nám. Viac informácií ohľadom vrátenia a reklamácie tovaru nájdete tu.

Close Môj košík
Close Zoznam želaní
Close

Close
Navigácia
Categories